''Jazykové soubory pro PhotoFiltre''


Prosim zahlasujte TUstrašně moc prosím poslední kolo
(za selenagomez-webs Kristen Stewart )


Červen 2011

Téma týdne: Magie

20. června 2011 v 19:42 | Vít Kilián |  Téma týdne
Magie je součástí každého fantasy. Magii používají kouzelníci, čarodějové, černokněžníkové a mágové. Magie je nadpřirozená moc, kterou mají jen vyvolení.

Ti co mají dar, magii, tak většinou mají knihu kouzel. V ní se dozvědí všechna kouzla, zaklínadla a vše ostatního, najdou tam různé rasy, které se oběvují na určitém světě.

Ti co mají tu magii, nemají žádné brnění, žádné štíty ani zbraně, jsou to lidé, kteří jsou oblečení v róbě, která má různé barvy, mají na sobě různé runy a různé náramky, řetězy, řetízky a jiné věci.

Magie je dar, který se nedá vrátit, nedá se získat, je to prostě od boha. Né, že bych věřil v magii, ale jen si myslím, že toto, je magie, že toto je smysl fantasy.

V pátek ...

18. června 2011 v 7:46 | Vít Kilián
V pátek jsme z bráchou šli do školy, jako všichni. Po obědě jsem šel domů, nešel mi internet, tak jsem hrál FIFU. Brácha přijel s tátou ve tři hodiny. Stačilo zapojit jeden kablík a šel by ten internet. Táta ho vypojil kvůly bourče. Přitom jsem ten kabel viděl, ale to je jedno. Pak jsem šel na WoWko.

Ve čtyři, jsem šel na pozemkářské hřiště. Bylo totiž zakopání hokejky. Vyhlašoval se BOMBER, za chození na tréningy, ale první z toho byl Srandamatch. Hrál jsem za dva tými. Jeden se jmenoval BORCI a druhej HC Sporting Litice, neměl jsem ani jeden zápas volno. Divil jsem se, že jsem nebyl moc udýchan, ale bylo mi vedro a vyschlo mi v puse.Jeden náš tým byl třetí a druhý tým čtvrtý.

Nakonec byl vyhlášen BOMBER a já jsem byl, ani nevím, byli vyhlášeny jen dvě místa, měl jsem prý být druhý.

Téma týdne: Vesmír

13. června 2011 v 6:19 | Vít Kilián |  Téma týdne
Vesmír je dobré téma týdne.No, vesmír je nekonečný, pořád pokračuje.

Když jsem byl menší, tak jsem si představoval, že ta naše planeta, je taková koule, kterou vlastní obři, mají ji položenou na stole. Slunce je svícen, který mají zapálen vedle koule.

Myslím, že naše sluneční soustava není jediná, myslím, že do budoucna oběvý pohon, který by vydržel cestu ven znaší atmosféry. Ale do toho je ještě dlouho.

Mars, myslím, že tam najdou nějaký ten život, že tam bude i nějaká ta voda. Život se bude skládat z mnoha ještěrek a hadů, podivná stvoření budou po planetě pobíhat.

Myslím, že to slunce nevydrží věčně, že tak za 500 000 let vyhasne a lidstvo ( pokud nevyhyne ) a přestěhujeme se buď na Mars, nebo na jinou planetu, jiné soustavi. Nevím, vše je ve hvěznách.

Wrath of the Lich King - Povstání Krále Lichů

7. června 2011 v 19:19 | Vít Kilián

Část první - Prokletí Ner'zhula

tarý šaman Ner'zhul byl jedním z největších duchovních vůdců orků. Poté, co byl oklamán Kil'jaedenem, zavedl události, které vedly ke korupci mezi řadami orků a krvelačností celé Hordy. Nakonec odmítl postavit své lidi do řad ďábelské armády Plamenné Legie.

Démon Lord Kil'jaeden potrestal Ner'zhula za jeho odpor, ničením jeho stárnoucího těla a ubíjením jeho starého ducha. Poté nabídl Ner'zhulovi poslední možnost, bezpodmínečně sloužit Legii nebo si vytrpět nekonečná muka. Po krátkém váhání se Ner'zhul zavázal ke službám Kil'jaedenovým. Byl znovuzrozen jako zlý a nesmírně mocný zástupce Legie....Král Lichů

Ner'zhulův duch byl pomocí magie spoután do starodávné zbroje a vázaný k mocné čepeli Frostmourne (Mrazivý smutek). Aby si Kil'jaeden pojistil Ner'zhulovu věrnost, opatřil Kil'jaeden zbroj i meč speciálně vytvořeným kusem ledu z těžko dostupné oblasti Twisting Nether. Tento zmrzlý krystal byl poté vypuštěn do nicnetušícího Azerothu, usazen v zasněžených pustinách Norhrendu.

Středověk

3. června 2011 v 19:51 | Vít Kilián
Rytíři nosily kovové zbroje,
většinou vítězně přicházeli z boje.
Středověk byla krvavá doba,
na rytíře přišla zloba,
Králové hrdě vládli a panovali,
Celou svoji krásnou zem znali.

Lokajové byli silní a hrdí stráže,
Látkoví plášť se jim páře.
Kopí v soubojích na koni měli,
po úderu kopí s koně sjeli.
V bitvě bylo krve prolito dost,
v bitvě nebyl nikdo host.

ref:
Ve středověku mohutné hrady stáli,
soupeři se toho velice báli.
Nikdo z nich se nerovnal krály,
roztrhané vlajky vlály.

Pole se od rána do noci pěstovala,
víc než polovina se královi dala,
Bez mečů se rytíři prali,
na kadibudkách s*ali!

Rytíři nosily kovové zbroje,
většinou vítězně přicházeli z boje.
Středověk byla krvavá doba,
na rytíře přišla zloba,
Králové hrdě vládli a panovali,
Celou svoji krásnou zem znali.

Lokajové byli silní a hrdí stráže,
Látkoví plášť se jim páře.
Kopí v soubojích na koni měli,
po úderu kopí s koně sjeli.
V bitvě bylo krve prolito dost,
v bitvě nebyl nikdo host.

ref:
Ve středověku mohutné hrady stáli,
soupeři se toho velice báli.
Nikdo z nich se nerovnal krály,
roztrhané vlajky vlály.

Pole se od rána do noci pěstovala,
víc než polovina se královi dala,
Bez mečů se rytíři prali,
na kadibudkách s*ali!

Omlouvá mse za sprovsté slovo, stejnak je vyhvězdičkované.

Probudila se NEJZNÁMĚJŠÍ sopka na světě! Chrlila popel do výšky přes 5 km

3. června 2011 v 19:34 | Vít Kilián |  zprávy
Popocatépetl
Mexická sopka Popocatépetl
Foto: TASR
03.06. 18:06 | tn.cz / TVNOVINY.sk

Sopka Popokatépetl, která se vyjímá nad mexickou metropolí, se v pátek opět probudila k životu. Při nejvyšším výbuchu vychrlila popel do výšky tří kilometrů nad okraj kráteru sopky do výšky 5450 metrů. Informovali o tom místní média, citované agenturou AP.
Mexický vládní úřad pro prevenci přírodních katastrof uvedl, že mrak sopečného popela se pohnul nejprve na západ a po chvíli se uhnul východním směrem. Vulkanická hora se otřásla několik minut před výbuchem, po kterém vychrlila popel.

Vláda vyzvala lidí, aby se vzdálili nejméně do vzdálenosti sedm kilometrů od krátera., který se nachází přibližně 72 kilometrů od hlavního města Mexika. Bezprostředně nebyla od úřadů hlášená hrozba pro obydlené oblasti.

Zdroj: http://tn.nova.cz/

Tisíc a jedna noc - 85. díl

3. června 2011 v 6:17 | Vít Kilián

Füsun přepadnou obrovské výčitky svědomí, a tak od Selima uteče s pláčem. Šeherezáda znovu pořádně vyčiní Ganimu, protože už zase nedodržel, co slíbil.

RYTMUS před zhroucením: Ruší svůj pražský koncert!

3. června 2011 v 6:10 | Vít Kilián |  zprávy

RYTMUS před zhroucením: Ruší svůj pražský koncert!
Porotce SuperStar nestíhá! Porotcování v soutěži mu zabralo spoustu času a práce na nové desce stála. Po neděli se však do příprav vrhne po hlavě, aby měl čas, zrušil svůj pražský koncert.
Slovenský rapper Rytmus odvolal svůj koncert v pražském klubu SaSaZu, který se měl uskutečnit ve čtvrtek 23. června, důvodem jsou podle jeho vyjádření práce na natáčení nového alba. Náhradní termín zatím nebyl stanoven, informoval ve čtvrtek agenturu Mediafax umělcův management.

Pomoz mému blogu.

2. června 2011 v 13:23 | Vít Kilián |  Pomoz mému blogu
Nápad je od: http://new-story.blog.cz/

Pište sem, co by se vám tady líbilo, co by jste tu chětly zavést. Jaké psát povídky, co vás zajímá a co tu nemí chybět. Pište různé nápady. Rád je přivítám.

Metro: Last Light

2. června 2011 v 6:57 | Vít Kilián |  PC hry

Toto je neuvěřitelně fantastická hra. Jste vojákem, který jako ostatní uvízl v metru, kvůly nedostatku vzduchu na vršku. Když na něj vztoupíte, musíte si obléci plynovou masku. Bojujete proti různým monstrám. Máte různé zbraně. V metru musíte nosit nálože a tak. Váš úkol je, dostat se do Polis. V tom Polis, musíte do knihovny, pro záznamy D3, nebo něco podobného a máte je dostat nazpátek, ale to se vám stíží, protože vaši přátelé umřou a tak musíte chvilku bojovat sami.

Nové Metro
Možná patříte mezi fanoušky atmosférického akčního kousku Metro 2033 od 4A Games, inspirovaného stejnojmennou knihou Dmitrije Glukhovského. THQ nyní v Londýně vypustila první informace o jeho pokračování, které se nejmenuje Metro 2034, jak se nazývá knižní pokračování, ale Metro: Last Light. Huw Beynon vysvětluje: "Dmitrij napsal pseudo pokračování s názvem Metro 2034, ale jak první kniha vedla snadno k videohře, druhý román byl spíše esoterický art-house a to by prostě nefungovalo. Interně jsme hře říkali 2034, protože to bylo jednodušší, ale nikdy to nebyl oficiální titul."
Nová hra bude navazovat přímo na události prvního dílu a ze dvou různých konců (pozor, spoiler z první hry, takže pokud chcete teprve Metro 2033 hrát, skočte rovnou dovnitř článk) si Arťom vybere ten horší - zlikviduje základnu Temných, protože dle něj představují hrozbu celému metru. Takže v Last Light máte na krku ne moc férovou genocidu. Tedy teoreticky...

Artuš- Ochránce světla

1. června 2011 v 19:02 | Vít Kilián |  Pohádka
Artuš- Ochránce světla

Jednou za mrazivých časů, kdy se odehrávala bitva mezi Aliancí, a Hordou se vydával v hrozných mrazech náš hrdina Artuš.

Byl to mladík, měl rozcuchané hnědé vlasy sepnuté kovovým oválem do copu. Žádné vousy mu ještě nerostly. Měl zeleně- modré oči. Chodil v lehké zbroji, měl malé chrániče na ramena, na ruce, hnědé, vysoké boty, veliký a těžký štít ve tvaru obdélníku, na štítu měl znak Aliance. Za hnědým opaskem se sponou ve tvaru hlavy lva, měl zasunut středně veliký meč, na kterém byli runy. Artuš měl sebou luk, aby si mohl ulovit nějaké to zvířátko/zvíře.
http://4goldwow.com/images/wowpic5.jpg
Artuš byl celý promrzlý a tak se rozhodl, že si rozdělá ohýnek. U ohýnku si opékal svůj úlovek. Když snědl svého pěkně upečeného kance, tak se uložil ke spánku, ráno když se probudil, tak uhasil oheň sněhem. Vydal se na cestu hledat dále město světla, které je hlavní město lidí a celé Aliance. Představoval si, jak to město o kterém slyšel plno příběhů a pověstí. To město se jmenovalo
Stormwind city, v češtině město bouří a větrů( v google se mi to přeložilo do bouře vítr město, tak jsem to takto seskládal). Les, ve kterém se Artuš ocital, se jmenoval "Temný les." Artuš věděl, proč se tak les jmenuje, protože tam není moc světla, husté stromy zakrývají slunce a tak je tam jen stín. Je tam pár míst kam se slunce dostane, ale jej jich moc málo.

Děkuju za vaši návštěvnost :)) ...Doufám že se sem zase někdy vrátíš :))...Jukni klidně do Archívu :) Možná tam najdeš něco co budeš potřebovat :) .. pokud se ti tu nelíbilo klikni /SEM/ žádnej vir jen prostě vypadneš z mého blogu když se ti tu nelíbí ;)