''Jazykové soubory pro PhotoFiltre''


Prosim zahlasujte TUstrašně moc prosím poslední kolo
(za selenagomez-webs Kristen Stewart )


Květen 2011

Michalův nedělní výkon ve SuperStar

31. května 2011 v 21:06 | Vít Kilián
Je to borec, ale škoda, že vypadl, jemi toho škoda, ale na ty dva neměl, on spívá reggae a SuperStar není o tomhle, je to o spěvu, ale stejně je to borec.

Celá série komiksu Shakes&Fidget

31. května 2011 v 6:59 | Vít Kilián
Tady máte várku doposud vydaných dílů komiksu Shakes&Fidget. Určitě se pobavíte. Já když jsem to četl, tak jsem se málem pokecal smíchy. Nevím jestly některé věci pochopíte, protože neznáte hru, podle které je tento komiks udělán.

Téma týdne: Pohádky

31. května 2011 v 6:41 | Vít Kilián |  Téma týdne
V pohádkách můžeme vyjádřit jací jsme, co máme rádi. Tak třeba já, pořád píši příběhy ze středověku, tam kde jsou krvavé bitvi, někdy píši i fantasy, které mám rád. Moje nejlepší pohádka byla "Já jsem Allyster." 1-2. část. Ve knihách si procvičíte svojí představivost.

Představíte si něco pod tímto článkem?: Muž byl vysoký, měl na břichou krunýř a na zádech měl paévzu, ve tvaru obdelníku, veliký znak upoutá pozornost každého, kdo pohlídne na muže. Měl krátký šedivý plnovous. Jeho opasek byl celý z kůže, akorád spona, ta byla z kovu. Veliký stříbrný meč, upevněn k opasku. Měl vestu, vesta byla modrá a na ní bojovníkův znak.

Chtěl bych se vás zeptat, líbyl se vám popis??

Můžete třeba popsat i krajinu a plno dalších věcí.

Tauld

30. května 2011 v 18:46 | Vít Kilián
Tauld
Jednoho dne, kdy nebe bylo celé modré, bez mráčku, se dal Tauld na výpravu. Osedlal svého oře a vydal se na cestu. Cesta byla dlouhá.

Kudy teď. Doleva nebo do prava. Kudy! Dlouho jsem se rozmýšlel, až jsem dospěl ke konci.
"Pojedu doleva!"Zvolal jsem a vydal jsem se na cestu. Po cestě mě napadl medvěd. Kam jen udeřit!? Ptal jsem se sebe. Medvěd na mě zařval a udeřil tlapou, svým velikým obdélníkovým štítem jsem ránu vykryl a hned jsem se rozmáchl svým mečem a následně jsem udeřil. Medvěd naposledy zařval a skácel se k zemi. Na zemi se udělala velká louže krve. To máš za to, že jsi na mě zaútočil. Nasedl jsem na svého oře a pokračoval jsem v cestě. Dojel jsem do malé vesničky, kde se zrovna konal jarmark. Koupil jsem si zásoby jídla. Ubytoval jsem se v místním hostinci. Dal jsem rozkaz, aby se o mého koně postaraly.

Dalšího dne jsem se vydal na cestu. V tom na mě zavolal nějaký stařec: "Nejezděte tam! Odtamtud se nikdo ještě nevrátil!"Otočil jsem na něj hlavu a klidným hlasem jsem mu řekl: "Tak já budu první, kdo se odtamtud vrátí,"a rozjel jsem se na koni. Mizel jsem v mlze. Ten les je ale strašidelný. Radši se vrátím. Né! Pojedu dál. Tak jsem i vykonal, pokračoval jsem v cestě.

Ork

30. května 2011 v 13:19 | Vít Kilián
Orka by jste na první pohled soudily na to, že je brutální a nepřemejšlí koho zabíjí. Ale není to pravda, orkové jsou moudrá rasa, ale je pravda že jsou trožku brutální, ale nejvíce jsou šílení.

Jejich vesnice jsou většinou na vyprahlích místech, tam kde se budou cítit doma. Z krásné krajiny udělají vykácenou a udusanou zem.

Mají rádi bitvi, nejsou to žádní diplomati. Po večerech popíjejí v hospodách. Pořádají gladiátorské zápasy, na život a na smrt. Barva jejich kůže je zelená ve všech odstínech. Vlasy moc nemají, ale když uš, tak je mají v lidských barvách.

Dožívají se stejně jako my lidi. Je to prymitivní rasa, ale umí zpracovávat kov a tvořit těžká brnění, jejich zbraně jsou brutální a těžké.

O jinou rasu než je jejich se nestarají. Klidně zabijí z ničeho nic kolemjdoucího trolla. Mají rádi maso a to také nejvíce jí.

Výška dosahuje kolem 150- 180 centimentrů, jejich váha je mnohem větší než jejich výška, váží kolem 150-280 kilogramů.

SUPERSTAR: To nejlepší na závěr! Kdo bude mít šanci na výhru?

30. května 2011 v 6:11 | Vít Kilián
SUPERSTAR: 7. Finálový večírek - Šeps, Gunčíková, Adamec


29.05. 19:32 | Aktualizováno 30.05. 00:03 | tn.cz

Osmé finále SuperStar bylo nabité hity. Soutěžicí se předvedli v tom nejlepším světle. Kdo si podle vás zaslouží být ve finále?

V neděli večer zazpíval každý ze tří finalistů tři písně. První písničkou bude skladba od Mekyho Žbirky. Druhou skladbu vybírali porotci a třetí hit je volbou soutěžících, vše budou unplugged.

Tradičně výběr písní zhodnotil ještě před nedělí Scalex.

Elf

29. května 2011 v 20:22 | Vít Kilián
Elfové bydlí v temných pralesech/lesech, bydlí tam kde je dostatek vody a potravy. Živí se různými bylinami. Jsou ochránci přírody a loví zvěř, jen téhdy, když je nutno.

Jako jedni z prvních oběvily magii. Je to inteligentní a vyspělá rasa.Jsou milí a rádi si pomáhají.

Nejčastější zbarvení kůže je fialová a modrá, ve všech různých odstínech. Dožívají se věku kolem 100- 140-ti let. Mají dlouhé špičaté uši, které jim rostou nahoru, vlasy mají většinou zbarvené do zelené, modré a růžové, opět ve všech odstínech. Jejich výška je kolem 200 centimetrů a průměrná váha je kolem 100-300 kilogramů.

Jejich domy jsou umístěny často na mohutných stromech.

Elfové jsou nesmrtelní, když umřou, tak se nad místem, kde umřely, oběví modrá bludička, která bloudí světem, nikdo ji neslyší a ani nevidí, v bludičce je uvězněno tělo elfa.

Snad stačí, když jsem napsal jen toto.

Mooooooooc vám děkuju!

21. května 2011 v 11:04 | Vít Kilián
Moooooooom vám děkuju!!!! Dosáhl jsem díky vám přes 10 000 náštěvníků.
Můj blog už existuje půl roku.

Vzpoura proti krály Vladislavovi

21. května 2011 v 10:59 | Vít Kilián |  Pohádka
Vzpoura proti krály Vladislavovi
"Kde je mé jídlo!"Zakřičel naštvaným hlasem král Vladislav a bouchl do stolu.
"Už se nese."Uklidňovala služka, náhle zakopla a vyklopila jídlo na krále. Ten se rozzuřil a dal jí sto ran rákoskou. Služka musela slíbit, že už se to nikdy nestane.

Král dalšího rána odjel na hrad ke svému čaroději, který mu sloužil už dlouhá léta. Kouzelník je oblečen do černého pláště, na krku má asi tři zlaté náramky, nehty má černé a dlouhé, z brady mu visí černá kozí bradka. Na hlavě nemá žádný klobouk, je plešatý. Král ho chodí kontrolovat se svými zbrojnoši, jestli na něj něco nechystá a jestli něco nepotřebuje k jeho hrůzným činům.

Král Vladislav si nemůže vyhlídnout žádnou princeznu se kterou by žil až do smrti. Všechny ho odmítly a tím udělaly chybu, král srovnal jejich zem se zemí. Nedávno si vyhlídl princeznu, která se mu líbí, byla krásnější než ostatní princezny. Odmítla ho, král ji nechal na rozmyšlenou. Princezna stále přemýšlí a láme si s tím hlavu.

Prosím, prosím

19. května 2011 v 15:03 | Vít Kilián
Prosím, prosím, moji návštěvníci, napište mi do komentářů, jakou bych měl napsat povídku. Nejraději bych psal nějakou se středověkem, nebo se součastností, nejraději bych fakt ten středověk, ale nechám na vás. Prosím, komentáře k tomuto článku pište jen z tématem. Ostatní věci pište do jiných článků. Těším se na vaše návrhy.

Obrázky rytířů

17. května 2011 v 18:27 | Vít Kilián |  Moje kresby
Tak tohle jsem nakreslil za tu dobu co jsem tu nebyl:
Další obrázek(zatím nevybarvený):


Včera mě ...

15. května 2011 v 8:15 | Vít Kilián
Včera mě strašně bolela hlava a málem jsem sebou švíknul o zem. V šest hodin večer jsem snědl večeři a šel jsem si lehnout, netušil jsem, že budu spát až do půlnoci, myslel jsem že, se za chvilku vzbudím. V tich dvanáct hodin jsem se divil, jakto že nejsem přikrytý a že jsem oblečený na ven. Pak jsem šel na záchod a pak jsem se převlíkkl a spal jsem do sedmi hodin, vzbudil jsem se a šel jsem se koukat na televizi, za chvilku odjel Vojta na turnaj do Rakovníka. Snad tam vyhrají. Koukal jsem se na Batmana a pak dávali X-Mena, nakonec nějakou houbu Boba ....

Daniel Landa- Jó, Ulice!

13. května 2011 v 19:54 | Vít Kilián |  hudba


Daniel Landa- Morituri Te Salutant

13. května 2011 v 19:38 | Vít Kilián |  hudba
Tato píseň se mi moc líbí, je od Daniela Landy.


Česko vs. Švédsko

13. května 2011 v 18:39 | Vít Kilián
Bohužel jsme prohrály, ale nic se neděje, je to sport a museli jsme někdy prohrát, ale budeme ještě hrát o třetí místo. To snad výjde.

Stručný popis zápasu z idnes.cz:

Dnes se Švédskem

13. května 2011 v 15:22 | Vít Kilián |  sport
Snad ten dnesšní zápas vyhrajem a postoupíme do finále. Do zápasu nastupujem jako favoryti, tak snad tak i budeme hrát. Budeme hrát s Eliášem, ale bez Havláta.

Takhle rozpis zápasů semifinále:

Česko Švédsko od 16.15
Finsko Rusko od 20.15

Bohužel mám tréning v blbou dobu a takže zápas neuvidím ... vňuk, vňuk, vňuk!

Po, tom co dojdu domů, hned zapnu telku a budu si možná zapisovat co se stalo v zápase, tak čau.

Nejlepší hokejový song:Rachna kachna, toto letělo

13. května 2011 v 6:41 | Vít Kilián
Mistrovstvý světa 2010. Rachůnkův vyrovnávající gól

Nový článek

12. května 2011 v 18:00 | Vít Kilián
V pozemním hokeji reprezentovali českou republikuk naši chlapci z Litic. Článek je zkoírován z naší webovky klubu.

Hodnocení turnaje Trophy v Římě
A.Organizace :
Turnaj
- vše ok, žádné významné problémy. Prostorově, zázemím by tento turnaj u nás udělat nešel. Jak UT,
která byla vynikající, tak malými rozměry areálu. Jedině snad s využitím zadního prostoru Hliniště, kde
by však muselo být odpovídající zázemí. S s horním patrem. Naopak divácky si myslím, že bychom počet
vyrovnali, možná předčili. Na stadionu bylo odhadem na 500 míst, nejvíce se objevilo cca 400 lidí, s tím,
že cca ¼ tvořili samotní hráči.

Sabaton- Primo Victoria

12. května 2011 v 7:30 | Vít Kilián |  hudba

Za 5 dní jedem ...

12. května 2011 v 7:18 | Vít Kilián
Za 5 dní jedem do prahy s páťákama na nějakou exkurzi o praze. Navštívíme "Královskou cestu," navštívíme Prazský hrad a pak se podíváme na Václavské náměstí a možná půjdem do McDnaldu. Už se moc těším, hned po dalších pěti dnech jedeme do školy v přírodě.

Téma týdne: Mohe město

12. května 2011 v 6:57 | Vít Kilián |  Téma týdne

Téma týdne: Moje město

Já bydlím v Liticích, to je část města plzně. Můžu upřesnit, protéká tu řeka Radbuza a máme tu i České údolí. Mám tu plno kamarádů auž se nikdy, nikam nepřestěhuju (doufám). Máme tu školu(26.zš) do 5 třídy a kvuly tomu dalo plno Litických maminek své děti do plzně, já chodím sem, do litic. Je tu i krásná zřícenina hradu Šlozberk, ať je zima nebo léto, zříceni vypadá hezky, stačí jen, aby bylo jen krásně modré nebe a zřícenina je nádherná. Šlozberk je asi 100 metrů od školy. Máme tam plno dalších hezkých věcí, ale to by jsme tu byli na dlouho. Prostě je to tam nádherné.

Jóó´daly jsme USA 4:0

11. května 2011 v 18:34 | Vít Kilián |  sport
Sledoval jsem celý zápas Česko : USA a jsem rád že jsme vyhrály, doma nikdo nebyl, tak jsem se mohl radovat tak hlasitě a nikdo mi nevynadal.

Průběh zápasu, tohle bude velice podrobné, je to ze stránky indes.cz. Čtěte ze zdola od 1 minuty.

Máte knihu ...

11. května 2011 v 13:24 | Vít Kilián
Máte knihu Škola kreslení FANTASY POSTAV Technika kreslení krok za krokem? Máte rádi kreslení fantasy? Jestli ano, tak si objednejte tuto knihu, je fakt dobrá, můžete se si ji obědnat na Fantasyobchod.cz.Autorem knihy je Matt Dixon.Hned sem dám můj obrázek

11. května 2011 v 7:37 | Vít Kilián |  Moje kresby
Obrázek jsem nakreslil tuto neděli.


Děkuju za vaši návštěvnost :)) ...Doufám že se sem zase někdy vrátíš :))...Jukni klidně do Archívu :) Možná tam najdeš něco co budeš potřebovat :) .. pokud se ti tu nelíbilo klikni /SEM/ žádnej vir jen prostě vypadneš z mého blogu když se ti tu nelíbí ;)