''Jazykové soubory pro PhotoFiltre''


Prosim zahlasujte TUstrašně moc prosím poslední kolo
(za selenagomez-webs Kristen Stewart )


Březen 2011

Zůstáváme na zemi. Poslední krok je nejtěžší, varuje slávista Vondrka

11. března 2011 v 6:43 | Vít Kilián
A to ještě v závěru, kdy hráli hosté téměř čtyři minuty bez brankáře, mohl Vondrka přidat do prázdné brány druhý gól. Jenže kvůli ofsajdu ho nemohli rozhodčí uznat. "Je to škoda, ale hlavní je vítězství," říkal Vondrka po utkání.

Překvapilo vás, že to byl poměrně lehký zápas?
Hráli jsme dobře, dali jsme dva góly v oslabení, tím jsme Liberec zaskočili. Nepřestali jsme hrát aktivně, až na posledních pár minut v závěru. Nepustili jsme je k ničemu. Zápasy ale byly těžké, i když to nevypadalo.

Uran

9. března 2011 v 15:45 | Vít Kilián |  Zajímvosti

Uran je sedmá planeta od Slunce, třetí největší a čtvrtá nejhmotnější planeta ve sluneční soustavě. Řadí se mezi plynné obry a společně s Neptunem i mezi tzv. ledové obry. Jméno má po řeckém bohu Úranovi, bohu nebes. Symboly planety Uran jsou znak ♅ (užívaný v astrologii) nebo ⛢ (užívaný v astronomii). I přes to, že je možné Uran za příznivých podmínek pozorovat pouhým okem na noční obloze, nebyl antickými astronomy rozpoznán jako planeta, ale byl považován za hvězdu kvůli pomalé rychlosti a slabé záři. Objev Uranu ohlásil William Herschel 13. března 1781, čímž poprvé v moderní době posunul známé hranice sluneční soustavy.

Chemickým složením se Uran podobá Neptunu. Obě planety mají rozdílné zastoupení plynů oproti Jupiteru či Saturnu. Přesto je atmosféra Uranu složením podobná atmosféře Jupiteru či Saturnu. Tvoří ji převážně plynné formy vodíku a helia, ale obsahuje i výrazný podíl vody, čpavku či methanu se stopami uhlovodíků. Atmosféra Uranu je nejchladnější atmosférou ve sluneční soustavě, minimální teploty se pohybují okolo 49 K. Její struktura je vrstevnatá: v nejnižších patrech se nacházejí mraky vody, ve svrchních patrech mraky tvořené především metanem. Sama planeta je nejspíše složena především z ledu a kamení.
Podobně jako další plynné planety má i Uran planetární prstence, magnetosféru a obíhá ho řada měsíců. Zvláštností Uranu je sklon jeho rotační osy: osa leží téměř v rovině, v níž planeta obíhá. Severní a jižní pól se proto nacházejí v oblastech, jež jsou u jiných planet charakteristické pro rovník.

Britský tisk: Rosický JE ZA ZENITEM, na základní sestavu nemá! ANKETA

9. března 2011 v 13:55 | Vít Kilián |  sport

Tomáš Rosický
Tomáš Rosický v zápase Barcelony s Arsenalem opět fanoušky a odborníky svým výkonem nepřesvědčil a tak se dál spekuluje se o jeho konci v Gunners.
Tomáš Rosický už do základní sestavy Arsenalu nepatří. Je to smutná zpráva, ale pravdivá. Tvořivý záložník a stále nejdůležitější hráč českého národního týmu plní většinou roli střídajícího hráče. A svými výkony si rozhodně o místo v základní sestavě neříká. Když už šanci v základu dostane, předvede mdlý výkon bez jiskry a bez brilantních nápadů, které ho odlišovaly od ostatních plejerů na zeleném pažitu. Stejně jako v úterý večer.


Dneska byl masopust

6. března 2011 v 7:20 | Vít Kilián
Dneska byl masopust.Ráno jsem kreslil podle s knihy "Škola kreslení, FANTASY POSTAV" od Matta Dixona.Kreslil jsem rasu "Barbar."Byl jsem mezitím na počítači.Byl jsem na Skype.Komunikoval jsem z Radimem.Domluvily jsme se že kolem 10 hodiny půjdu k nim a vymyslíme kostým na Masopust.

Příběh Variana Wrynna - Od narození až po Wrath of the lich king

3. března 2011 v 20:26 | Vít Kilián

Příběh je ze stránky Wowfan.cz

Příběh Variana Wrynna - Od narození až po Wrath of the lich king

vložte popis obrázku


Varian Wrynn se narodil králi Llanovi Wrynnovi v království Azeroth a jako malý chlapec žil radostný a úspěšný život jako princ Stormwindu. Ale všechno se změnilo s příchodem orků, kteří přišli zpoza Dark portálu a pokoušeli se zničit jeho vlast, a tak začala válka mezi Azerothem a Hordou.

Anduin Lothar, Generál Stormwindu, shromáždil své krajany v zoufalé snaze udržet Hordu na uzdě a držet je co nejdál od krále Llana, Variana, a Stormwindu. Zatímco Lothar si užíval malé úspěšnosti při brždění Hordy, byly jeho snahy zmařené když Garona Halforcen, která se stala spojencem Stormwindu, zradila krále Llana a vyřízla mu srdce což Varian jen bezmocně sledoval. Poté Horda vypálila jeho rodné město do základů.

Odplata Hordě-Další můj příběh

3. března 2011 v 17:48 | Vít Kilián

Odplata Hordě orgrimmar


"Allystere!Allystere!"Křičel Halendor.Allyster to uslyšel a hned přiběhl k Halendorovi.
"Jsem tu."Řekl Allyster.
"Allystere mám rozkaz ti říct že máš dovéct své muže k zadní bráně Orgrimmaru, sejdem se u hlavní brány."Řekl Allysterovi Halendor.Allyster vylezl na veliký balvan.
"Linie G!Linie G!Pojďte sem!"Zakřičel Allyster.Allysterovi muži přiběhly před Allystera.
"Dostal jsem rozkaz vyvraždit celou zadní bránu Orgrimmaru a sejít se u hlavní brány!"Rozkázal Allyster svím mužům.Nasadily si na sebe brnění a vzaly si měče a tak dále.Když všichni měly na sobě to co potřebovaly, tak vyrazily.Celou cestu běžely.Ani jeden z nich nepromluvil.
"Tak tudy se musíme dostat dovnitř."Řekl Allyster bojovníkům.

Část třetí - Roztříštění Ledového Trůnu

3. března 2011 v 15:00 | Vít Kilián
Část třetí - Roztříštění Ledového Trůnu

Všichni v Lordaeronu se radovali s princova triumfálního návratu, ale jejich radost neměla dlouhého trvání. Arthas poklekl před svého otce, zanedlouho byl už však král Terenas mrtev. Na příkaz Krále Lichů, Arthas zabil svého rádce, Uthera Lightbringera a shromáždil zbytky Kel'thuzada. Když Arthas skončil, bylo hlavní město, dříve koruna lidskosti, jen tichou pustinou plnou smrti a zoufalství.

Část druhá - Vymáhání Frostmournu

3. března 2011 v 14:16 | Vít Kilián
Část druhá - Vymáhání Frostmournu

rcimág Antonidas se domníval, že za vznikem moru stojí nějaká magie. Proto vyslal kouzelnici Jainu Proudmoorovou, aby to bezchybně prověřila. K Jaině se přidal princ Arthas Menethil, jediný syn krále Terenase. Jaina a Arthas vystopovali a posléze zabili pravou ruku Krále Lichů, Kel'Thuzada. Jeho smrt ovšem nezastavila rozrůstání Pohromy, ve hře už totiž byli tzv. Páni Děsů, kteří měli urychlit příchod Legie na tento svět....Boje proti nemrtvým pokračovaly....avšak princova víra i trpělivost byly u konce.

Přestože se k našim dvoum hrdinům, při jejich tažení, přidal i legendární paladin Uther the Lightbringer, dorazili k bránám Stratholmu moc pozdě na to, aby se jim podařilo zastavit šíření nákazy. Zde totiž řádil jeden z Pánů Děsů jménem Mal´Ganis, který přeměnil všechny obyvatele tohot města v nemrtvé. Arthas si zde uvědomil, že nevinní vesničané se nevyhnutelně připojí k armádě nemrtvých. Přikázal tedy Utherovi, aby očistil město a zabil jeho obyvatele dříve, než se stanou posly Pohromy. Uther ovšem odmítl, a tak ho Arthas obvinil a rozpustil Řád stříbrné ruky. Uther a zbytek jeho kavalérie odjeli z města a Jaina, zhrozená princovým rozhodnutím, také Arthase opustila.

Část první - Prokletí Ner'zhula

3. března 2011 v 13:43 | Vít Kilián
Část první - Prokletí Ner'zhula

tarý šaman Ner'zhul byl jedním z největších duchovních vůdců orků. Poté, co byl oklamán Kil'jaedenem, zavedl události, které vedly ke korupci mezi řadami orků a krvelačností celé Hordy. Nakonec odmítl postavit své lidi do řad ďábelské armády Plamenné Legie.

Démon Lord Kil'jaeden potrestal Ner'zhula za jeho odpor, ničením jeho stárnoucího těla a ubíjením jeho starého ducha. Poté nabídl Ner'zhulovi poslední možnost, bezpodmínečně sloužit Legii nebo si vytrpět nekonečná muka. Po krátkém váhání se Ner'zhul zavázal ke službám Kil'jaedenovým. Byl znovuzrozen jako zlý a nesmírně mocný zástupce Legie....Král Lichů

Ner'zhulův duch byl pomocí magie spoután do starodávné zbroje a vázaný k mocné čepeli Frostmourne (Mrazivý smutek). Aby si Kil'jaeden pojistil Ner'zhulovu věrnost, opatřil Kil'jaeden zbroj i meč speciálně vytvořeným kusem ledu z těžko dostupné oblasti Twisting Nether. Tento zmrzlý krystal byl poté vypuštěn do nicnetušícího Azerothu, usazen v zasněžených pustinách Norhrendu.

Povídka-Brotherhood

1. března 2011 v 17:34 | Vít Kilián

Brotherhood

Erat odložil svůj hmoždíř a přidal poslední ingredienci.
"Konečně! "zaradoval se při dokončení lektvaru připomínající holubí trus.
O kousek dál ležel v bezvědomí noční elf. Vlasy měl úhledně svázané kůží v dlouhý a hustý pramen černočerných vlasů. Erat přistoupil k neznámému hostu a opatrně mu rozetřel obsah ampule po celém břiše, což mělo za následek zajímavý, křečový efekt.
"Je to v pořádku, je to v pořádku,"uklidňoval cizince Erat držíc ho při tom za zápěstí, kvůli bezpečnosti své i jeho samého. Temné oči se náhle otevřely a pohled, jenž vrhly, nebyl z nejpřátelštějších. Následovala předpokládaná otázka pro neznámého hosta.
"Jak se jmenuješ?"
Neznámá ústa se nepohnula.

Děkuju za vaši návštěvnost :)) ...Doufám že se sem zase někdy vrátíš :))...Jukni klidně do Archívu :) Možná tam najdeš něco co budeš potřebovat :) .. pokud se ti tu nelíbilo klikni /SEM/ žádnej vir jen prostě vypadneš z mého blogu když se ti tu nelíbí ;)